Serkan Kırıntılı Krizi Gündeme Geldi

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor Kulübü içerisinde bir sıkıntı yaşanıyor. Yeşil beyazlı takımda forma giyen Serkan Kırıntılı 28’inci haftadan bu yana forma giyemediği için dikkatleri çeken isim oldu. 35 yaşındaki tecrübeli file bekçisinin, yapmış olduğu transfer eleştirisi sebebiyle de yönetimle ters düştüğü iddia edildi.

Süper Lig’de mücadele eden ve potada kalmak için ciddi bir çaba sarf eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde kriz yaşanıyor. Yeşil beyazlı takımın tecrübeli file bekçisi Serkan Kırıntılı, 28’inci haftadan bu yana forma terletemedi. Bu sebeple de dikkatleri çeken bir isim oldu.

Konyaspor ekibinin 35 yaşındaki tecrübeli eldiveninin, uzun zamandır forma terletemiyor olması, yönetimle ters düştüğüne ilişkin iddiaları da gündeme getirdi.

Süper Lig’in 28’inci haftasından bu yana forma terletemediği için dikkatleri çeken kalecinin durumu, yapılan transfer nedeniyle de tekrar gündeme geldi.

İlk Olarak Yedek Bırakılmıştı

Yeşil beyazlı yönetimle ters düştüğü iddia edilen Serkan Kırıntılı, ilk olarak ise yedek bırakılarak bu sürece başlamıştı.

Son iki mücadelede kadroya alınmayınca da Konya ekibinden ayrılan yeşil beyazlı eldivenin sözleşmesinin ise feshinin henüz söz konusu olmadığı öğrenildi.

Konuya ilişkin yeşil beyazlı kulüpten herhangi bir açıklama yapılmazken, Serkan Kırıntılı’nın da kulüp idaresinden izin kağıdı alarak şehirden ayrılmış olduğu öğrenildi.

Güncel Yazılar