Konyaspor Kulübü Trabzonspor Hazırlıklarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, ligin 33’üncü hafta mücadelesi için hazırlıklarına devam etti. Trabzonspor ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan yeşil beyazlılar, deplasman mücadelesinin çalışmalarına ise Kayacık Tesisleri’nde devam etti.

 

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, 33’üncü hafta oyununun hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. 19 Temmuz Pazar günü deplasman mücadelesi için çalışan yeşil beyazlılar, bordo mavili rakibine karşı ise zorlu bir deplasman mücadelesi vermiş olacak.

 

Ligin 33’üncü haftasında 19 Temmuz Pazar günü deplasman mücadelesi verecek olan yeşil beyazlılar, son aldığı Başakşehir galibiyetiyle de büyük bir umut kaynağı yakaladı.

 

Eksikler Vardı

 

Galibiyete ve 3 puana ciddi anlamda ihtiyacı olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Kayacık Tesisleri’nde ise tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalıştı.

 

Bülent Korkmaz’ın yanı sıra yardımcı antrenörler gözetiminde de çalışan yeşil beyazlılar, antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar.

Çalışmalara çabukluk hareketleri ile devam eden Konya ekibi, 5’e 2 pas çalışmasının ardından da taktik çalışması yaptı.

Turnuva maçlarıyla sona eren idmanda, eksikler arasında ise tedavilerine devam edilen isimler vardı.

Tedavilerine devam edilen Volkan Fındıklı, Guilherme Sitya, Paolo Hurtado da takımdan bu süreçte ayrı çalışırken, Alper Uludağ da idmana katılım gösteremedi.

Güncel Yazılar