Süper Lig’de İki Ekip De Sıkı Hazırlık Sürecine Girdi

Süper Lig’in 21’inci haftasında karşı karşıya gelecek olan Yukatel Denizlispor ekibi ve İttifak Holding Konyaspor ekibi, sıkı bir hazırlık sürecine girdiler.

İttifak Holding Konyaspor ve Yukatel Denizlispor ekipleri, Süper Lig’in 21’inci haftasında kıran kırana yaşanacak olan mücadeleye imza atacaklar. Sıkı bir hazırlık sürecinde olan ekipler, son hazırlıklarını sürdürüyor

Yeşil beyazlı takımda tecrübe sahibi Teknik Direktör Aykut Kocaman yönetiminde idmanlar devam ediyor. Mücadelenin ev sahipliğini ise Kocaman’ın takımı yapacak.

Lig içerisinde son derece iddialı olan Konya ekibi, ısınma hareketleriyle başlamış olduğu idmanı, koşu ve koordinasyon çalışmaları ile sürdürüyor. Ev sahibi olacağı için de son derece avantaj sahibi olan Konyaspor, bu durumu takım lehine sonuçlanacak şekilde yönlendirmek istiyor.

Rakip Deplasman Hazırlığında

Özellikle taktik çalışmalarının söz konusu olduğu antrenman sürecinde, karşı takım da deplasmana sıkı bir hazırlık yapıyor.

Yukatel Denizlispor ekibinin konuk olacağı mücadelenin hazırlıkları, Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in eşliğinde, Haluk Ulusoy Tesisleri’nde devam ediyor. Rakip takımın mücadele hazırlıklarına sakatlıkları sebebiyle katılamayan oyuncularının ise Thiago Lopes ve Ogenyi Onazi olduğu öğrenildi.