Denizlispor Mücadelesini Yönetecek İsim Belli Oldu

İttifak Holding Konyaspor Süper Lig’de 21’inci haftanın karşılaşması için Denizlispor ile karşı karşıya gelecek. Mücadelenin hakemi ise netlik kazandı.

Süper Lig’de 21’inci hafta mücadelesinde Denizlispor ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, müsabaka için Aykut Kocaman eşliğinde hazırlık yaparken, mücadelenin hakemi ise belli oldu.

Yeşil beyazlı ekibin 21’inci haftada kıyasıya mücadele edeceği Denizlispor ile olacak maçını İstanbul bölgesi hakemi olan Volkan Bayarslan’ın yöneteceği açıklandı.

Ayrıca Süper Lig’in 21’inci haftasının müsabakalarında düdük çalacak hakemlerin de açıklandığı edinilen bilgiler arasında yer alıyor.

Merkez Hakem Kurulu 21’inci Hafta Müsabakalarının Hakemlerini Açıkladı

Alınan bilgilere göre bu süreçte 7 Şubat Cuma günü, 8 Şubat Cumartesi günü, 9 Şubat Pazar günü ve 10 Şubat Pazartesi günü gerçekleşecek maçlarda görevli olan hakemlerin listesi paylaşıldı.

Açıklamayı Merkez Hakem Kurulu yaptı. Ve verilen bilgilere göre 8 Şubat Cumartesi günü saat 14:00’de oynanacak Denizlispor-Konyaspor mücadelesinde İstanbul bölgesinde görevli olan ve tecrübe sahibi hakem Volkan Bayarslan düdük çalacak.