Yeşil Beyazlı Ekip Yukatel Denizlispor Müsabakasına Hazırlanıyor

İttifak Holding Konyaspor ekibi iki günlük dinlenme sürecinin ardından Yukatel Denizlispor müsabakası için hazırlıklarına başladı.

İki gün dinlenme molası veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, Süper Lig’in 21’inci haftasında gerçekleşecek Yukatel Denizlispor mücadelesi ile hazırlıklarına başladı. Tecrübeli Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın yönetiminde olan maç hazırlığı, Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşti.

Denizli ekibini kendi sahasında konuk edecek olan yeşil beyazlı ekibin sıkı bir şekilde hazırlanmış olduğu da gözlerden kaçmadı.

Kayacık Tesisleri’nde başlamış olan sıkı antrenmana, ilk bölüm sürecinde iki ayrı grup şeklinde hazırlanma gerçekleşti. Ardından ise Konyaspor ekibi, ısınma ve ağırlık çalışmaları yaparak idmanı sürdürdü. Saha bölümünde de sıkı bir şekilde çalışan ekip, koşu ve çabukluk hareketlerine daha fazla önem verdi.

Minyatür kalelerin kullanılmış olduğu 10’a 10 oyunların yer aldığı idman, çift kale maç ile tamamlandı.

Ferhat Öztorun Denizli Maçına Takımla Çalıştı

Son mücadelede ciddi bir sakatlık geçiren Farouk Miya, sakatlığı sebebiyle idmana katılmadı. Oyuncunun 4-5 hafta forma giyemeyeceği de Konya Kulübü tarafından bildirilmişti.

Antrenmanda yer almayan diğer bir isim de sakatlık sebebiyle Ali Karakaya yer almazken, Ferhat Öztorun ise yeşil beyazlı ekibiyle birlikte Denizli maçına hazırlandı.