İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlara Devam Ediyor

Süper Lig’in 31’inci haftasında İttifak Holding Konyaspor ve Gaziantep FK ekipleri kozlarını paylaşacak. Ligde kritik bir noktada yer alan yeşil beyazlılar, deplasman mücadelesinin hazırlıklarını ise tüm hızıyla sürdürdü. Kayacık Tesisleri’nde çalışan ekibin başında tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz yer aldı.

Süper Lig’de 31’inci hafta mücadelesinde İttifak Holding Konyaspor ve Gaziantep FK ekipleri karşı karşıya gelecek. Ligde son derece kritik bir noktada yer alan yeşil beyazlılar, kritik bir maça daha çıkmanın hazırlıklarına ise devam ediyor.

Ligin 30’uncu haftasında Çaykur Rizespor ekibi ile kozlarını paylaşan ve 1-0 galibiyet sevinci yaşayan yeşil beyazlılar, bu mücadeleden de galip gelmenin planlarını yapıyor.

Kayacık Tesisleri’nde Gaziantep FK deplasmanının hazırlıklarını sürdüren Konya ekibi, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalıştırdı.

Guilherme Sitya Ayrı Çalıştı

9 Temmuz Perşembe günü Gaziantep’te oynanacak mücadelenin çalışmalarına yönelik bilgi ise Konyaspor Kulübü’nün resmi internet sayfası üzerinden yayınlandı.

Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar.

Sonrasında 5’e 2 pas çalışması ile devam eden antrenmanın taktik çalışmaları ile tamamlandığı da bildirildi.

Takımda Guilherme Sitya ise tedavisine devam edildiği için fizyoterapist eşliğinde takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.

Güncel Yazılar