Konyaspor-Gaziantep FK Maçını Hüseyin Göçek Yönetecek

Süper Lig’in 31’inci hafta mücadelesinde İttifak Holding Konyaspor ve Gaziantep FK ekipleri kozlarını paylaşacak. Yeşil beyazlıların deplasman mücadelesinde maçın yönetimini ise hakem Hüseyin Göçek üstlenecek.

Süper Lig’de 31’inci hafta heyecanında İttifak Holding Konyaspor ekibi, Gaziantep FK ile karşı karşıya gelecek. Ligde kalma mücadelesi veren yeşil beyazlılar, mücadeleden galip gelmek için tüm gücüyle hazırlıklarını yapıyor. Çaykur Rizespor maçında alınan 1-0’lık galibiyetin ardından moral bulan Konya ekibi, bu oyundan da galip gelmek için planlar yapıyor.

Deplasman mücadelesi verecek olan yeşil beyazlıların Gaziantep FK ile olan oyununun yönetiminde ise hakm Hüseyin Göçek düdük çalacak.

Ligin 31’inci hafta mücadelelerinde düdük çalacak hakemler ise Merkez Hakem Kurulu tarafından dün itibariyle açıklandı. Özellikle de koronavirüs salgını sebebiyle verilen aranın ardından maçların sonuçlarına hakemlerin çok fazla etki etmesi, hakemlerin önemini daha da artırdı.

Gözler Verilen Kararlarda Olacak

Süper Lig’in 27’inci hafta mücadelesinden bu yana hakemlerin vermiş olduğu kararlar ise büyük bir eleştiriye maruz kaldı.

İttifak Holding Konyaspor ekibinin de potada kalma mücadelesi vermiş olduğu süreçte, hakem kararlarına tepki göstermesi, kritik oyunların yönetimlerine gözlerini çevirdi.

9 Temmuz Perşembe günü saat 21:00’de oynanacak Gaziantep-Konyaspor maçının da hakemi, açıklamaya göre hakem Hüseyin Göçek oldu.

Güncel Yazılar