Bülent Korkmaz Konyaspor’un Ligde Kalacağını Söyledi

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz açıklama yaptı. Teknik adam, kulübün ligde kalacağını ve buna da şüphesi olmadığını ekledi. Oyuncuların çok karakterli futbolcular olduğunun da altını çizerek, alınacak bir galibiyetle her şeyin değişeceğine vurgu yaptı.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, bu sezon için zor günler geçiriyor. Ligde yaşamış olduğu mağlubiyetlerin ardından, büyük bir üzüntü yaşayan yeşil beyazlılar, kalan haftalarda ise galibiyete mecbur kaldı.

süper ligKonya ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Beşiktaş deplasmanının ardından açıklamada bulundu. 3-0 skorla yenilgi yaşanan maçın ardından konuşan Bülent Korkmaz, Konyaspor’un ligde kalacağını ifade etti. Ve buna da şüphesi olmadığını ekledi.

Düşme hattından bir türlü çıkamamış olan Konyaspor ekibinin durumuna ilişkin konuşan Korkmaz, maçı da değerlendirdi. Beşiktaş’a karşı mücadelede 10 kişinin kalmamış olsalardı sonucun da daha farklı olacağına vurgu yaptı.

Sırada Rizespor Maçı Var

Oyunun ilk 15 dakikasında istenildiği gibi gidildiğini söyleyen çalıştırıcı, gol pozisyonu bulduklarını fakat kırmızı kartla oyuncularının atıldığının altını çizdi.

Bu maçın geride kalması gerektiğini de vurgulayan Bülent Korkmaz, önlerinde Rizespor ile maçlarının olduğunu ekledi. Ve ona odaklanmaya mecbur olduklarının mesajını verdi. Hazırlıkları da bu anlamda devam ettireceklerini belirtti.

Güncel Yazılar