Selçuk Aksoy Maç Sonrası Açıklama Yaptı

İttifak Holding Konyaspor Kulübü İkinci Başkanı Selçuk Aksoy, takımının durumuna ilişkin açıklama yaptı. Süper Lig’in 29’uncu haftasında Beşiktaş ekibine konuk olan yeşil beyazlıların haksızlığa uğradığını ifade etti.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde Beşiktaş ekibine konuk olan İttifak Holding Konyaspor sahadan 3-0 skorla mağlup ayrıldı. Maç sonrası açıklama yapan Konyaspor İkinci Başkanı Selçuk Aksoy ise haksızlığa uğradıklarını ifade etti.

Vodafone Park’ta gerçekleşen mücadele sonrasında basın mensupları ile konuşan Aksoy, İstanbul’a galibiyet için geldiklerine dikkat çekti. Puan ya da puanlar için geldiklerini belirten yönetici, hedeflerin dış etkenler tarafından etkilendiğinin altını çizdi.

Hakemlerin vermiş olduğu yanlış kararlar neticesinde maçın skoruna ciddi şekilde etki geldiğine de özellikle vurgu yaptı.

Oyunun 15’inci dakikasında Konyaspor’da forma giyen Amir Hadziahmetovic’in kırmızı kart görmesine de yorum yaptı. Oyuncunun kırmızı kartından önce Vida’nın son adam olarak topu elle kesmesini hatırlattı. Ve VAR hakemi Ümit Öztürk’ün da bu duruma ilişkin uyarıda bulunmamasının çok ilginç olduğuna dikkat çekti.

Konyaspor’un Biletini Kestiler

Söz konusu durumu bu sezon çok kez yaşadıklarını hatırlatan Selçuk Aksoy, Konyaspor’a bir haksızlık yapıldığını da ekledi.

Maçın değerlendirilecek bir tarafının olmadığını da ifade eden ikinci başkan, Konyaspor’un bu hafta biletinin kesildiğini belirtti.

Güncel Yazılar