İttifak Holding Konyaspor Beşiktaş Hazırlıklarına Başladı

Süper Lig’de 29’uncu hafta heyecanı için İttifak Holding Konyaspor ve Beşiktaş ekipleri kozlarını paylaşacak. Deplasmanda Kara Kartal ekibi ile karşı karşıya gelecek olan yeşil beyazlılar, maç için hazırlıklarına ise başladı.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, sıradaki rakibine karşına hazırlıklarına tempolu bir şekilde başladı. Koronavirüs salgını sonrasında tekrar başlayan lige de iyi bir başlangıç yapamayan yeşil beyazlılar, artık galibiyet almak için gözlerini karartmış bir şekilde hazırlığa geçtiler.

Süper Lig’in 29’uncu hafta mücadelesinde ise 3 büyüklerden biri olan Beşiktaş ile kozlarını paylaşmaya hazırlanan Konya ekibi, yeni maçın hazırlıklarına ise başladı.

26 Haziran Cuma günü Kara Kartal ekibine konuk olacak yeşil beyazlılar, çalışmalarını ise Kayacık Tesisleri’nde devam ettirdi.

Antrenmanda 2 Eksik

Konuya ilişkin açıklama ise Konyaspor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Siyah beyazlılarla olacak deplasman mücadelesine tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan ekip, antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.

Antrenmana 5’e 2 pas çalışması ile devam eden Anadolu Kartalı, gruplara ayrılarak da maç yaparak idmanını tamamladı. Tedavisi devam eden Guilherme Sitya çalışmalara katılamazken, Uğur Demirok’un da takımdan ayrı fizyoterapist eşliğinde çalıştığı öğrenildi.

Güncel Yazılar