Yılmaz Vural Konyaspor’un Durumunu Değerlendirdi

Tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural, Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen spor sohbetleri adlı programa katıldı. İttifak Holding Konyaspor Kulübü’ne ilişkin konuşan teknik adam, örnek bir kulüp olduğunu ve Süper Lig’e de yakıştığını söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen spor sohbetleri programının yeni konuğu tecrübeli Teknik Direktör Yılmaz Vural oldu. Teknik adam, İttifak Holding Konyaspor’a ilişkin görüşlerini de açıkladı.

Yeşil beyazlı kulüpte 2 kez görev yaptığını ve örnek bir kulüp olduğunu belirten hoca, Süper Lig’e de yakıştığını ekledi. Ve taraftarın takımına sahip çıktığına da dikkat çekerek, Konya’yı çok sevdiğini ifade etti.

Konyaspor’da 2 ayrı dönemde görev yapmış olan tecrübeli teknik isim, Konya halkıyla da arasının iyi olduğunu belirtti. Şehrin başka olduğunu ve çok sevdiğini de ekleyen çalıştırıcı, Türkiye’nin en güzel ve modern şehirlerinden biri olduğunu da ekledi.

Çok İyi Bir Altyapı Var

Öte yandan kulüpleşmesi çok iyi oturmuş takımlardan biri olduğunu da belirten hoca, müthiş bir stadyuma ve tesislere sahip olduklarını da söyledi. Ve altyapı tesislerinin de çok iyi olduğuna özellikle vurgu yaptı.

Kulüp ekonomisinin, diğer takımlara göre de daha iyi olduğuna değinen Yılmaz Vural, son zamanda ise biraz sıkıntı yaşadıklarını ekledi. Ve Aykut Kocaman’a da hiçbir takımın Konyaspor kadar sahip çıkmadığına özellikle vurgu yaptı.

Güncel Yazılar