İttifak Holding Konyaspor Hazırlıklarını Tamamladı

Süper Lig’in 29’uncu haftasında 3 büyüklerden Beşiktaş ekibine konuk olacak olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarını tamamladı. Galibiyet sevinci yaşamaya çok ihtiyacı olan yeşil beyazlılar, mücadelenin çalışmalarını da başarıyla tamamladı.

Süper Lig’de 29’uncu hafta heyecanı kaldığı yerden devam edecek. Mücadelede Beşiktaş ekibine konuk olacak İttifak Holding Konyaspor ekibi ise mücadelenin hazırlıklarını tamamladı.

Yeşil beyazlılar çalışmalarını sıkı bir tempo ile sürdürürken, galibiyet parolası ile maça çıkmaya da hazır duruma geldiler.

29’uncu haftanın açılış maçı olacak Beşiktaş Konyaspor müsabakasında, bugün öğleden sonra yapılan antrenmanlar çalışmanın tamamlanmasına neden oldu. Ligde kritik bir noktada yer alan Konya temsilcisi, mücadeleden alacağı galibiyete ise son derece ihtiyaç duyuyor.

Deplasman İçin Yola Çıkılacak

Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan Konya ekibi, son hazırlık antrenmanına ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.

Ardından 5’e 2 pas çalışması ile devam eden yeşil beyazlı oyuncular, çalışmalarını taktik çalışması ile de sona erdirdi.

Ağırlıklı olarak taktik çalışan Konyaspor’da antrenmana ise sakatlığı sebebiyle tedavisi süren Guilherme Sitya katılamadı. Öte yandan Paolo Hurtado’nun da takımdan ayrı olarak atletik performans antrenörü ve fizyoterapist eşliğinde çalıştığı öğrenildi. Konya ekibi mücadele için de yola çıktı.

Güncel Yazılar