Aykut Kocaman Fenerbahçe İddialarına Yönelik Açıklama Yaptı

İttifak Holding Konyaspor ekibinden ayrılan tecrübeli Teknik Direktör Aykut Kocaman, yeşil beyazlı kulübün ardından dinlenmeye çekildi. Son dönemlerde Teknik Direktör sıkıntısı yaşayan Fenerbahçe ekibinde tekrardan gündeme gelen Kocaman, kendisi hakkında ortaya atılan iddiaları ise yalanladı.

 

İttifak Holding Konyaspor ekibinde geçtiğimiz aylarda Teknik Direktör olarak görev alan Aykut Kocaman, Fenerbahçe ile ilgili ortaya atılan iddiaları yalanladı. Özellikle son dönemlerde Fenerbahçe ekibinde yaşanan Teknik Direktör sorunları, Aykut Kocaman için tekrardan gündeme gelme durumlarına neden oldu.

 

Şimdilik Öyle Bir Şey Olmadığını Söyledi

 

Tecrübeli teknik adamın tekrardan sarı lacivertli ekibin başına geçeceği konuşulurken, çalıştırıcıdan açıklama geldi. Fenerbahçe ekibinin tekrar başına geçme haberlerini ve iddialarını yalanlayan Kocaman, yeşil beyazlı kulüpten ayrıldıktan sonra ise dinlenmeye çekilmişti. İddiaları ise yalanladığını belirten ifadeyle konuşan Kocaman, şimdilik öyle bir şey olmadığını söyledi.

 

Öte yandan Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç ise, önceki sezonda

Teknik adamın ekibinin verileri çalarak dışarıya sızdırdığını açıklayarak görevlerine son verdiğini bildirmişti.

 

Bunca yaşanan durumun ardından Kocaman’ın tekrardan sarı kanaryanın başına geçeceği ise yalanlamaların ardından pek de mümkün görülmüyor.