İttifak Holding Konyaspor’un Efsane Oyuncusundan Fenerbahçe Galibiyeti Yorumu

İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı oyuncularından biri olan Marko Jevtobic, Fenerbahçe galibiyetinin ardından açıklama yaptı. Sarı lacivertli ekibin aldığı yenilginin ardından konuşan Sırp futbolcu, yeşil beyazlı kulübü yendiklerinde şampiyon olacaklarını düşündüğünü ifade etti.

Geçtiğimiz haftalarda Fenerbahçe ekibini kendi evinde konuk eden İttifak Holding Konyaspor, Süper Lig müsabakasından 1-0 skorla galip ayrılmıştı. Çok konuşulan maçın sonrasında ise yeşil beyazlı kulübün yıldız Sırp oyuncusu Marko Jevtobic’ten açıklama geldi.

Konyaspor ekibinin orta saha oyuncusu Jevtovic, yapmış olduğu açıklamada, önceki sezon Süper Lig kariyerine iyi başladığını ifade ederek, maç sonundaki analizlerde de ortalama olarak 12.5 kilometre koştuğunu söyledi. Saha içerisinde de göze batan bir sporcu olmadığından son derece memnun olduğunu ifade eden başarılı oyuncu, 30 maçta forma giydiğini ve Konyaspor ekibinde de sakatlıktan öncesinde başarılı bir performans sergilemekten mutlu olduğunu söylemişti.

Lig Oynanırsa Düşmeyeceğimize Eminim

Konyaspor’da oynamaktan da memnun olduğunu ifade eden oyuncu, Fenerbahçe galibiyeti ile ilgili de sarı lacivertli ekibin onları yendikten sonra şampiyon olacağını düşündüğünü söyledi. Buna rağmen büyük düşüş yaşamış olduklarını da belirten oyuncu, son müsabakada onları uçurumun kenarında yakaladıklarını ve kazanmayı başardıklarını da vurguladı.

Koronavirüs tedbiri amaçlı ligin süresiz ertelenmesine ilişkin de konuşan oyuncu, lig oynanırsa ligden düşmeyeceklerine de emin olduklarını belirtti.