İttifak Holding Konyaspor Antrenmanı Perşembe Gününe Ertelendi

Yeni tip koronavirüs nedeniyle tüm liglerin süresiz olarak ertelenmesi kararının ardından, İttifak Holding Konyaspor ekibi de tatile girmişti. Fakat vaka sayılarının artışı ve ölümlerin olması sebebiyle, bu süreç daha da kritik bir hal aldı.

İttifak Holding Konyaspor ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Salı gününe kadar başlayacak olan antrenmanını, Perşembe gününe uzatma kararı aldı. Programda herhangi bir değişiklik olmaması halinde ise yeşil beyazlı ekip Perşembe günü hazırlıklarına başlayacak.

Liglerin koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmiş olmasının ardından, 4 gündür izin yapan İttifak Holding Konyaspor ekibi, bugün itibariyle çalışmalarına tekrardan başlayacaktı. Fakat tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz, tatili Perşembe gününe kadar uzattığını bildirdi.

Hilmi Kulluk Ve Bülent Korkmaz Telefonda Görüşerek Karar Verdiler

Durum için kulübün Başkanı Hilmi Kulluk ve Bülent Korkmaz telefonda görüştü. Teknik adamın isteği doğrultusunda ise 2 gün daha tatilin uzatılmasına karar verildiği bildirildi.

Konuya ilişkin sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada, ekibin 24 Mart Salı günü için planlanan antrenmanının, yönetim ve teknik heyetin vermiş olduğu kararlar neticesinde 26 Mart Perşembe günü saat 18:00 alındığı belirtildi.

Öte yandan takımın teknik adamı, sosyal medya üzerinde bu süreçte uyulması gereken kuralları paylaşarak, herkesin sağlığı için evde kalınması gerektiğine dikkat çekti.