İttifak Holding Konyaspor Yönetimi Muhammed Mert İçin Hazırlanıyor

TFF 1’inci Lig’in alt sıralarında yer alan ve bulunduğu bölgeden kurtulmak için çaba sarf eden Altınordu ekibinin oyuncusu, Konyaspor tarafından isteniyor.

Süper Lig ekiplerinden biri olan İttifak Holding Konyaspor yönetimi, TFF 1’inci Lig’in alt sıralarında yer alan Altınordu ekibinin orta saha oyuncusu Muhammed Mert için transfer hazırlığına girişti.

Edinilen bilgilere göre İttifak Holding Konyaspor ekibi, Altınordu ekibinde forma giyen başarılı orta saha oyuncusunu Süper Lig’e taşıyarak kendi formasıyla görmek istiyor.

Ligde 27 Maçta 3 Kez Gol Attı 3 Kez Asist Gerçekleştirdi

Ara transfer sürecinde de gurbetçi oyuncu ile yakından ilgilenmiş olan yeşil beyazlı kulüp, sezon sonu için Muhammet Mert’e teklif sunmayı düşünüyor. Orta saha mevki sporcusunun ise kırmızı lacivertli forma ile ligde toplamda 27 maçta forma terlettiği ve 3 kez ağları havalandırmış, 3 kez de asist gerçekleştirme başarısı göstermişti.

Altınordu forması ile geçirmiş olduğu ikinci sezonu olan 25 yaşındaki oyuncunun, alacağı teklifleri de değerlendireceği öğrenildi. Eğer cazip bir teklif alırsa da, oyuncunun bu teklifi kabul edeceği öğrenildi.

Liglerin süresiz olarak koronavirüs sebebiyle ertelenmesi sürecinde ise, takımın 1 haftalık bir izin sürecinde olduğu bilgisi edinildi.