Konyaspor’un İki Efsane İsmine Özel Video

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı oyuncuları arasında yer alan Selim Ay ve Ömer Ali Şahiner gündem oldu.

Spor dünyasında başarıları ile dikkat çeken sporcular, özellikle de spora hasret kalınan koronavirüs günlerinde ayrı bir ilgi odağı oldular. Futbolun oynanamadığı, antrenmanların 2 ay kadar yapılamadığı dönemde, taraftar adeta futbola, spora ve takımının mücadelelerini izlemeye hasret kaldı.

Takımı Ayakta Tuttular

Bu süreçte ise daha da çok dikkat çeken sporculardan ikisi de İttifak Holding Konyaspor forması giyenler oldu. Süper Lig’de mücadele eden yeşil beyazlı takımın en başarılı iki oyuncusu olan Selim Ay ve Ömer Ali Şahiner de gündeme oturanlar arasında yer aldı.

Sezona pek de iyi başlamayan yeşil beyazlı takım, yaşadığı üst üste yenilgiler ile büyük bir yara aldı. Süper Lig’de şampiyonluğun yanı sıra, artık ligde kalma mücadelesine giren ekibi bu süreçte ayakta tutan iki isim ise Selim ve Ömer Ali oldu.

İki futbolcuda sahada öylesine içten mücadele verdiler ki, sporcuların öyküleri ise önemli bir spor sitesi tarafından video haline çevrildi. Konyaspor’un iki efsanesinin yaşam öykülerinin video olarak spor severlere sunulması ise hem takımın hem de taraftarın göğsünü kabarttı.

Güncel Yazılar