Barry Douglas’dan Beşiktaş İtirafı Geldi

Geçmiş sezonlarda Konyaspor forması giyen Barry Douglas, Süper Lig’de mücadele eden Beşiktaş maçına ilişkin itiraflarda bulundu.

Eski Konyaspor sporcusu Barry Douglas, futbol kariyerinde top koşturduğu en iyi stadın Beşiktaş’a ait olduğunu itiraf etti. Çarpıcı ifadeleri ile spor dünyasında gündem olan eski yeşil beyazlı oyuncu, taraftarların sorularını yanıtladı.

Bir süre Konyaspor ekibinde forma terleten ve şimdilerde Leeds United takımında koşturan Barry Douglas, resmi internet sitesi üzerinden merak edilenleri cevapladı.

Kulübü Leeds United’ın resmi internet sitesi üzerinden taraftarların merak ettiği soruları cevaplayan başarılı futbolcu, oynadığı en iyi stadın Beşiktaş’a ait olduğunu söyledi.

45 Maçta 6 Asist

İskoç oyuncu yapmış olduğu açıklamaya son derece detaylı bir yanıt verdi. Atmosfer ve taraftarlar açısından bu soruyu Elland Road diye cevaplayabileceğini söyledi. Futbolcu, Beşiktaş’ın da çok etkili ve güzel bir stada sahip olduğunu vurguladı.

Siyah beyazlı kulübün stadyumunun, çok etkili ve güzelliğinin yanı sıra, modern bir stada da sahip olduğunu belirtti. İskoç futbolcu, bu açıklamaları ile Türk futbol dünyasına da bomba gibi düştü.

Cevabında ayrıca gürültülü ve iyi anılarının olduğu bir stada sahip olduğunu söyleyen sol bek mevki oyuncusu, geçmişte ise Konyaspor forması giymişti.

Douglas, 2015-2016 ve 2016-2017 sezonlarında yeşil beyazlı formayı terletmiş ve toplamda da 45 maçta yer almıştı. Sporcu ayrıca 6 kez de asiste adını yazdırmıştı.