Konyaspor Ekibinin Başarılı Orta Saha Oyuncusundan İsabetli Pas Derecesi

İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı orta saha oyuncuları arasında yer alan Jonsson ve Milosevic, 26 haftalık süreçte en fazla isabetle pası atanlar oldu.

İttifak Holding Konyaspor ekibinin iki orta saha oyuncusu Jonsson ve Milosevic, 26 haftalık sürecin en etkili vuruşlarına imzalarını attı. Geride kalan lig sürecinde en fazla isabetli pasa sahip olan oyuncuları takip eden isim ise Jevtovic oldu.

26 Maçta Da Forma Terleterek İstikrarını Korudu

Yeşil beyazlı takımın orta sahasında forma terleten iki isim, Süper Lig’de geride kalan 26 haftalık süreci en isabetli pas vuruşları ile kapattılar. 26 maçın hepsinde de forma giyen Jonsson, takımdaki en istikrarlı oyunculardan biri olmayı başarırken, onu takip eden isimler ise Deni Milosevic ve Marko Jevtovic oldu.

Danimarkalı başarılı futbolcu, forma giydiği 26 mücadele, takımdaki en fazla isabeti pası yapan isim olurken, toplamda 156 pasla da Süper Lig’de beşinci sırada yer aldı. Öte yandan ligdeki en fazla isabetli pas oyuncusu ise toplamda 350 pasla Muhammed Elneny olurken, onu ise Fenerbahçeli Luiz Gustavo 325 pasla takip etti. Beşiktaş’ın başarılı sporcusu Atiba Hutchison ise, ligdeki 3’üncü sıradaki yerini aldı.