İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlarına Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, koronavirüs salgını sebebiyle ara verilen liglerin ardından başladığı antrenmanlarına devam ediyor.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle uzun bir zamandır takım halinde antrenman yapamayan futbol takımları, kalan maçların hazırlığına şimdiden başladı. Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi de geçtiğimiz haftalarda başladığı antrenmanlarına devam ediyor.

Ligde çok tehlikeli bir yerde bulunan yeşil beyazlılar, küme düşme korkusu yaşarken, galibiyet özlemini ise kalan maçlarda gidermek istiyorlar.

Kovid 19 salgını sebebiyle uzun bir dönem takım halinde antrenmana çıkmayan sporcular ise, sahalara döndüğü günden bu yana çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

Hazırlıklarına tempolu ve yoğun bir şekilde devam eden yeşil beyazlı ekibin antrenman bilgisi ise Konyaspor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Bugün De Devam

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleştirilen idmanda ayrıca koronavirüs tedbirleri çerçevesinde de sosyal mesafe kuralları ile çalışıldı.

Sosyal mesafe kurallarının büyük bir titizlikle uygulanmış olduğu idman çalışmalarına yeşil beyazlı oyuncular ısınma hareketleri ile başladı.

Sonrasında çabukluk ve kuvvet çalışması ile maç hazırlığına devam eden ekip, antrenmanını ise top çalışması yaparak tamamlamış oldu.

Sokağa çıkma yasağının uygulanmadığı günlerde antrenmanlarına uyum sağlayan Konya ekibi, bugün de idmanına devam edecek.

Güncel Yazılar