Konyaspor İki İdmanla Çalışmalara Devam Ediyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, koronaviüs arasının ardından başkent ekibi ile olacak mücadelesine hazırlık yapıyor. Gençlerbirliği ile kozlarını paylaşacak olan yeşil beyazlılar, antrenman programına ise sıkı bir şekilde devam ediyor.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle 19 Mart’ta süresiz olarak askıya alınan ligler, 12 Haziran itibariyle başlayacak. Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi de ilk mücadelesinde başkent temsilcisi Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek.

Uzun bir aranın ardından maç yapacak olan yeşil beyazlılar, potadan düşme tehlikesi sebebiyle de son derece endişeli bir durumla yüz yüze kalmış durumda. Yoğun bir antrenman süreci ile çalışmalarına devam eden yeşil beyazlılar, idmanını ise Kayacık Tesisleri’nde sürdürdü.

Kaleciler Ayrı Çalıştı

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde hazırlık yapan Konya ekibi, antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleri ile başladı.

Sonrasında çabukluk ve kuvvet hareketleri ile çalışmalarına devam eden Konya ekibi, sonrasında ise çift kale maç yaparak idmanını sonlandırdı.

Takımın file bekçileri Serkan Kırıntılı, Ertuğrul Taşkıran, Mücahit Atalay ve Ozan Can Oruç ise takımdan ayrı olarak kaleci antrenörü Nezih Ali Boloğlu ile çalışmalarını sürdürdüler.

Yeşil beyazlı ekip, akşam yapılacak idmanla, günün ikinci çalışmasını da gerçekleştirmiş olacak.

Güncel Yazılar