Uğur Demirok’dan Konyaspor Açıklaması

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı stoper mevki oyuncusu Uğur Demirok, kulübüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Ligde kalacaklarını ifade eden futbolcu, inanmanın da başarmanın yarısı olacağının altını çizdi.

İttifak Holding Konyaspor ekibine forma terleten başarılı sporcu Uğur Demirok, düşme potasında yer alan kulübüne ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Süper Lig’deki oynanan 26 haftada toplam 26 puan toplayan ve küme düşme hattının 1 puan üstündeki 14’üncü sırada yer alan kulübün durumuna ilişkin konuştu.

31 yaşındaki tecrübeli sporcu, bu tür zorlukların altından kalkılabilecek güce ve büyüklüğe Konyaspor camiasının sahip olduğunu belirtti. İnanmanın, başarmanın yarısı olduğunu da vurgu yapan Demirok, camia olarak masöründe, malzemecisine, ahçısına kadar da herkesin buna inandığını ifade etti.

Son Bölümde Toparlandık

Futbolda ise bazen işlerin istendiği gibi gitmeyebileceğine dikkat çeken sporcu, kendilerinin de sahada ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

Konyspor ekibinin eski Teknik Direktörü Aykut Kocaman yönetiminde olduğu dönemde, sezona kötü başlangıç yaptıklarının da altını çizdi. Fakat artık son bölümde ise toparlandıklarını anlattı.

Konyaspor’u sahip olduğu durumdan bir an önce çıkarmak istediklerine de dikkat çeken futbolcu, yeşil beyazlı kulübe yakışmayan bir yerde olduklarını ekledi.

Güncel Yazılar