İttifak Holding Konyaspor Akşam İdmanında

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, Gençlerbirliği ile olacak mücadelesinin hazırlıklarına akşam idmanı ile devam etti.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, başkent ekibi Gençlerbirliği ile olan mücadelesinin hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor.

19 Mart günü koronavirüs salgını nedeniyle süresiz askıya alınan liglerin, 12 Haziran itibariyle başlamasına karar verildiği açıklandı. Ligde kritik noktada bulunan ve düşme potası içerisinde yer alan Konyaspor ekibi ise hazırlıklarına devam ediyor.

27’inci hafta mücadelesi için başkent ekibi Gençlerbirliği ile karşı karşıya gelecek olan Konya temsilcisi, hazırlıklarına ise devam ediyor.

Koronavirüs Tedbirleri Kapsamında Çalıştılar

Akşam idmanı ile çalışmalara devam eden yeşil beyazlılar, Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde antrenman yaptılar. 14 Haziran Pazar günü deplasmanda mücadele verecek olan Konyaspor ekibi, Kayacık Tesisleri’nde koronavirüs tedbirleri kapsamında çalıştılar.

Antrenmana ilişkin açıklama ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Açıklamaya göre Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler ile gerçekleşen antrenmana, koşu ve ısınma hareketleri ile başlandı. Sonrasında ise pas çalışması yaparak müsabaka hazırlığına devam eden Konya ekibi, iki takım halinde çift kale maç yaparak akşam idmanını tamamlamış oldular.

Güncel Yazılar