Konyaspor Gençlerbirliği Maçına Hazırlanıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, 27’inci hafta mücadelesi için hazırlıklarına devam ediyor. Koronavirüs salgınının ardından antrenmanlarına tekrar başlayan yeşil beyazlılar, Gençlerbirliği ile olan mücadeleden galip ayrılmak istiyor.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun bir süre futbola ara veren sporcular, kaldıkları yerden devam etmeye başladılar. 12 Haziran itibariyle Süper Lig’in başlaması ile kalan 8 haftalık mücadeleye başlayacak olan takımlar, antrenmanlarına ise son derece tempolu bir şekilde devam ediyorlar.

Süper Lig’de mücadele eden ve düşme potası içerisinde bulunan İttifak Holding Konyaspor ekibi de antrenmanlarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Teknik Direktörü Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, 27’inci hafta için Gençlerbirliği mücadelesine hazırlık yapıyor.

Takımda Eksikler Vardı

14 Haziran Pazar günü deplasman mücadelesini başkent ekibi Gençlerbirliği ile yapacak olan Konya temsilcisinin antrenman bilgisi de kulübün resmi internet sayfasında paylaşıldı.

Ekip Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalıştı. İdmana koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan Konyaspor, pas çalışması ile de idmanına devam etti. Gruplar halinde taktik çalışmaları yaparak antrenmanı tamamlayan yeşil beyazlılarda ayrıca eksikler olduğu bilgisi de paylaşıldı.

Marko Jevtovic’in tedavisine devam edilirken, Farouk Miya’nın da fizyoterapist Salih Kırışka ile takımdan ayrı çalıştı.

Güncel Yazılar