Konya Valisi’nden Konyaspor’a Kayacık Tesisleri’nde Ziyaret

İttifak Holding Konyaspor ekibine Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’tan destek ziyareti geldi. Vali, yeşil beyazlı yönetimi ve oyuncuları ziyaret etti.

Süper Lig’de 24’üncü hafta müsabakasında karşı karşıya geleceği Kasımpaşa Spor Kulübü maçı için hazırlıklarını Kayacık Tesisleri’nde sürdüren İttifak Holding Konyaspor ekibine,  Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak’tan ziyaret gerçekleşti. Tesislere gelen vali, Konyaspor Kulübü Başkanı Hilmi Kulluk, yönetim kurulu üyeleri, yeşil beyazlı kulübün tecrübeli teknik adamı Bülent Korkmaz ile de ziyareti sırasında sohbet etti.

“Bir kısmetsizlik gidiyor”

Ardından ise kulübün sporcuları ile görüşen vali, bu süreç içerisinde birlik ve beraberlik içinde olunmasının da önemine değindi. En başından beri inancın ve güvenin takıma karşı tam olduğunu ekleyen Toprak, “Konya’nın da benimle aynı fikirde olduğunu tahmin edebiliyorum. Bir kısmetsizlik gidiyor, fakat bu bir yerde çözülecek” ifadelerini kullandı.

Teknik kadronun yenilenmesine ilişkin de değerlendirmede bulunan vali, “camiamıza taze bir kan oldu. İnşallah bu hafta makus talihimizi yeneceğimizi ümit ediyoruz” şeklinde konuştu.