Yeşil Beyazlı Kulübün Savunma Oyuncusundan Açıklama Geldi

İttifak Holding Konyaspor ekibinin başarılı savunma oyuncusu Uğur Demirok, Kasımpaşa Spor Kulübü maçı öncesinde açıklama yaptı. Lacivert beyazlı ekiple yaşanacak mücadelede, galibiyetten başka bir çarenin olmadığının altını çizen sporcu, hedeflerinde 3 puanın yer aldığını belirtti.

Süper Lig’de 24’üncü haftada Kasımpaşa Spor Kulübü ile karşı karşıya gelecek İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarını sıkı bir şekilde sürdürüyor. Kayacık Tesisleri’nde antrenmanlarını yoğun bir şekilde devam ettiren ekip, bu müsabakadan galibiyetle ayrılıp, 3 puanı hanesine yazdırmak istiyor.

Yeşil beyazlı kulübün savunma oyuncusu Uğur Demirok da, bu anlamda yapmış olduğu açıklamada, galibiyetten başka bir çarelerinin bulunmadığını belirterek, 3 puanı hedeflerini söyledi.

“Küme düşme mücadelesi veriyoruz”

HES Kablo Kayserispor ekibi ile mücadele eden ve beraberlik biten maçın sonunda açıklama yapan sporcu, deplasmanda iyi oynamış olduğu bir maç olduklarını söyleyerek, “Bu sene Konyaspor’a yakışmayan bir sene. Küme düşme mücadelesi veriyoruz. Bunun farkındayız” ifadelerini kullandı.

Sezon başından bu yana eski Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın kadrosunda yer almaması sebebiyle de zor bir sene olduğunu ekleyen futbolcu, “Zor bir dönem. Hiçbir futbolcunun yaşamak istemeyeceği bir dönem. Bir de biraz haksız olunca daha da zor oluyor psikolojik açıdan. Bunu en iyi şekilde atlattığımı düşünüyorum. Çünkü profesyoneliz” açıklamasında bulundu.