İttifak Holding Konyaspor Ekibi Kasımpaşa Maçına Hazırlanıyor

İttifak Holding Konyaspor ekibinin Kasımpaşa Spor Kulübü müsabakası hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Süper Lig’de 24’üncü haftada lacivert beyazlı ekiple karşı karşıya gelecek yeşil beyazlı kulüp, idman çalışmalarını sıkı bir şekilde sürdürüyor.

Süper Lig’de 24’üncü haftada Kasımpaşa Spor Kulübü ekibi ile karşı karşıya gelecek olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Müsabakanın ev sahipliğini yapacak yeşil beyazlı kulübün idman yönetiminde ise tecrübeli teknik adam Bülent Korkmaz yer alıyor.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile konuk edeceği ekibin müsabaka hazırlıklarına devam eden yeşil beyazlılar, Kayacık Tesisleri’nde planlı bir şekilde çalıştı. Koşu ve ısınma hareketleri ile idmana başlayan ekip, 7’ye 3 oyun çalışmaları ile de antrenmana devam etti. Korkmaz’ın yönetiminde olan ekip, dönüşümlü bir şekilde iki grup halinde taktik ve şut çalışmalarına da ağırlık vererek çalışmalarını tamamladı.

Miya Ve Anicic Takımdan Ayrı Çalıştı

İdmana tedavisi devam ettiği için katılım sağlayamayan oyuncular ise Faruku Miya ve Marin Anicic oldu. Sporcuların, takımdan ayrı bir şekilde çalıştıkları bilgisi edinildi.