İttifak Holding Konyaspor Ekibi Kasımpaşa Maçına Hazırlanıyor

İttifak Holding Konyaspor, Süper Lig’in 24’üncü haftasında karşı karşıya geleceği Kasımpaşa Spor Kulübü maçı için hazırlıklarına başladı. Kayacık Tesisleri’nde yapılan idmanın yönetiminde yeşil beyazlı kulübün tecrübeli teknik adamı Bülent Korkmaz yer aldı.

Süper Lig’de 24’üncü hafta müsabakası için Kasımpaşa Spor Kulübü ve İttifak Holding Konyaspor karşılaşmasına, yeşil beyazlılardan sıkı bir hazırlık süreci başladı. Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanın yönetiminde, kulübün tecrübe sahibi Teknik Direktörü Bülent Korkmaz yer aldı.

Mavi lacivertli ekip ile karşı karşıya gelecek olan ekip, hazırlıklarına koşu ve ısınma hareketleri ile başladı. Sonrasında ise çabukluk ve 5’e 2 top kapma çalışmaları gerçekleştiren ekip, müsabakanın hazırlıklarını taktik ve şut çalışmaları ile de tamamladı.

Farouk Miya Ve Marin Anicic Takımdan Ayrı Çalıştı

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleştirilen idmanında sakatlıkları hala devam eden oyuncuların da takımdan ayrı olarak çalışmaları sağlandı. İdmanda takım haricinde çalışan ve tedavisi hala devam eden oyuncular, Farouk Miya ve Marin Anicic oldu. Yeşil beyazlı ekibin tedavileri devam edilen sporcularının fizyoterapistliğini ise Salih Kırışka gerçekleştirdi.