İttifak Holding Konyaspor Yeni Kararlar Alıyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü Futbol A Takım haricindeki tüm branşlara ilişkin kararını açıkladı. Yeşil beyazlı kulüpte Futbol A Takım ekibi dışındaki tüm branşların durdurulduğu bildirildi.

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü ile ilgili son dakika gelişmesi yaşandığı öğrenildi. Konya temsilcisi kulübün, Futbol A Takım haricindeki tüm branşların durdurulduğunu da açıkladı.

Yeni tip koronavirüs salgını sebebiyle 27 Mart 2020 tarihinde geçici olarak çeşitli branşlara ara verilmesine karar verildiği açıklanmıştı. Bu süreçte hem kulübün sağlık bakımından tedbir önemi hem de ekonomik bakımdan yaşanan sıkıntı göz önünde bulundurulmaya devam ediyor.

Futbol A Takım Hariç Tüm Branşlar Durduruldu

Tüm dünyada etkisini gösteren koronavirüs salgını, beraberinde ekonomik krizin de başlangıcına neden oldu. Küresel çapta yaşanan ekonomik kriz döneminde, Konyaspor Kulübü’nde de yeni kararlar açıklandı.

Tüm spor kulüplerini etkileyen süreçte, yeşil beyazlı kulüp tarafından alınan bu kararla kulübün düzen sağlaması da amaç ediniliyor.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü, profesyonel Futbol A Takım haricindeki tüm branşların durdurulduğunu açıkladı. Kulüp tarafından yapılan açıklamada Futbol Okulları, Basketbol Okulları, Futbol Akademisi ve tüm amatör branşların ikinci bir duyuruya kadar süresiz durdurulduğu ifade edildi.

Güncel Yazılar