İttifak Holding Konyaspor İdmanı Tamamladı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi, koronavirüs sebebiyle ara verilen lig döneminde hazırlıklarına devam ediyor. Kalan 8 maça odaklı olarak çalışan yeşil beyazlılar, bugünü ise bir idman yaparak değerlendirmeyi tercih etti.

Süper Lig’de mücadele eden ve potadan düşme tehlikesi ile karşı karşıya olan İttifak Holding Konyaspor ekibi, maç hazırlıklarına devam ediyor. Yeşil beyazlı ekip, koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilen süreçte hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ederken, kalan maçların hesapları da yapılıyor.

Sezona pek iyi başlayamayan ve ligin ikinci devresinde de galibiyet sevincini yalnızca Fenerbahçe ekibine karşı yaşayan Konyaspor ekibi, bugünü tek idmanla değerlendirdi.

Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde gerçekleşen idmanın bilgileri ise kulübün resmi internet sitesi üzerinden yayınlandı.

Salı Günü Devam Edilecek

Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşen idmanda, teknik adam Bülent Korkmaz’ın yanı sıra yardımcı antrenörler de takımın başında yer aldı. Yaklaşık olarak 1.5 saat süren idmana ise sporcular koşu ve ısınma hareketleri ile başladılar.

Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından, pas çalışmaları yapan yeşil beyazlılar, topla oyun yaparak idmanını da sona erdirmiş oldular.

Konya temsilcisi ekip, üç günlük bayram izninin ardından ise 26 Mayıs Salı günü maç hazırlıklarına devam edecek.

Güncel Yazılar