İttifak Holding Konyaspor Antrenmanda

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi antrenmanlarına yoğun bir tempo ile çalışmayla devam ediyor. Yeşil beyazlılar kalan 8 maçta galibiyet yakalamak ve düşme potasından sıyrılmak için, büyük bir azimle idmanlarını sürdürüyorlar.

Koronavirüs salgınının ardından, liglerin başlama tarihi olarak 12 Haziran’ın belirlenmesi üzerine spor kulüpleri çalışmalarına tekrar verdi. Uzun bir ara vermek durumunda kalan sporcular, bireysel antrenmanların ardından, yeşil sahalara ve antrenman düzenlerine kavuştular.

Farouk Miya ve Volkan Fındıklı Ayrı Çalıştı

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi de, ligin kalan 8 haftasını başarıyla tamamlayabilmek için harekete geçti. 12 Haziran’da başlaması planlanan maçlara yoğun bir çalışma yapan yeşil beyazlılar Kayacık Tesisleri’nde sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyum sağlayarak çalışmalarını sürdürüyorlar.

Antrenmana ilişkin resmi açıklama ise Konyaspor Kulübü’nün resmi internet sitesi üzerinden yapıldı. Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde yapılan antrenmana ise sporcular koşu ve ısınma hareketleriyle başladılar.

Yeşil beyazlıların maç hazırlıkları, pas ve şut çalışmalarıyla devam ederken, gruplara ayrılan Konyaspor ekibi, topla oyun yaparak idmanı sonlandırdı.

Tedavi süreci geçiren Volkan Fındıklı ve Farouk Miya ise takımdan ayrı çalışarak takım antrenmanına katılım göstermedi.

Güncel Yazılar