Ferhat Öztorun’dan Önemli Açıklamalar

Korona virüs nedeniyle liglere verilen aranın ardından önemli kişilerden çeşitli açıklamalar gelmeye devam ediyor. Konyaspor’un başarılı oyuncularından biri olan Ferhat Öztorun, virüs salgını ve liglerin geleceği hakkındaki düşüncelerini anlattı.

Konyaspor’un başarılı oyuncusu, salgın tehlikesinin kesin olarak geçmeden liglerin devam etmeyeceğini düşündüğünü belirtti. Yayıncı kuruluş mikrofonlarına çeşitli açıklamalarda bulunan oyuncu, birçok konuda açıklamalarda bulundu.

Birçok insan gibi evde kaldığını ve ailesiyle vakit geçirdiğini söyleyen Öztorun, sürecin oldukça zorlu olduğunu belirtti. Her ne kadar liglere ara verilse de antrenmanlara devam etmesi gerektiğini söyleyen başarılı futbolcu, ev ortamında yapabildiği kadar çalışma yaptığını belirtti.

“Futbolu ve Arkadaşlarımı Özledim”

Virüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinin birçok olumsuz etkisi olduğunu belirten Ferhat Öztorun, takım arkadaşlarını ve futbolu çok özlediğini belirtti. Futboldan uzak kaldıktan sonra boşluk içinde olduğunu belirten oyuncu, herkesin farklı soruları merak ettiğini söyledi.

Arkadaşlarıyla iletişim halinde olduğunu belirten Öztorun, takım olarak eski günleri özlediklerini söyledi. Liglerin ne zaman devem edebileceği hakkında da çeşitli açıklamalarda bulunan Konyaspor futbolcusu, “ Salgından sonra liglerin devam etmesini isterim ama liglerin devamı konusundaki kararın dikkatli bir şekilde verilmesi gerekiyor” şeklinde konuştu.

Oyuncu sözlerini liglerin devam etmesi halinde kendilerini bekleyen önemli maçların olduğunu belirterek sonlandırdı. 8 tane maç kaldığını ve tüm maçların final maçı havasında geçeceğini söyledi.