İttifak Holding Konyaspor 23 Nisan İçin Özel Klip Hazırladı

Bu yıl tüm dünyada koronavirüs salgını sebebiyle hayat neredeyse durma noktasına geldi. Türkiye’de de vakalarının artışı sürecinde tedbirler alındı ve sürece ilişkin farklı yollar izlendi.

İlk vakanın sonrasında tüm liglerde seyircisiz oynanma kararı alınmış ve sonrasında da vakanın artışı ile ligler süresiz olarak askıya alınmıştı.

Bu dönemde maçlar oynanmazken, sporcular ise bireysel olarak çalışmalarını evlerinden ya da tesislerden tek kişi olarak yapmaya devam ettiler.

Bu süreçte tüm spor kulüpleri çeşitli destekler ile dönemi yürütmeye ve taraftarına farklı yollarla moral vermeye devam etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ise dün ilk kez kimsenin sokağa çıkamadığı ve evlerinden İstiklal Marşı’nın söylendiği bir şekilde kutlandı.

Çocukların olmadığı ve bu sebeple de bir nebze renksiz geçen bayramda ise Süper Lig ekibi İttifak Holding Konyaspor, özel bir kutlama klibi hazırladı.

Bülent Korkmaz Da Klipte Yer Aldı

İttifak Holding Konyaspor ekibi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için çocukların da yer aldığı kutlama klibi ise renkli görüntülere imza attı.

Yurdun farklı farklı yerlerinde yaşamını sürdüren ve koronavirüs salgını sebebiyle evlerinde yer alan çocukların yer aldığı klipte, çeşitli mesajlar verildi. Ve takımın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da Türk bayrağını öperek bayramı kutladı.