Brenimir Poljac İçin Doğum Günü Mesajı

Konyaspor’da bir dönem forma giyen fakat 2010 yılında geçirmiş olduğu bir trafik kazası sonucunda futbol hayatı sonlanan Branimir Poljac 46’ıncı yaşına girdi. Yeşil beyazlı kulüp ise, sporcuyu bu özel gününde de unutmadığını belirtti. Ve kendisi için özel olarak bir mesaj yayınladı.

Konyaspor ekibinde geçmiş sezonlarda forma terleten ve başarısına başarı katan Branimir Poljac, elim bir trafik kazası geçirmişti. 2010 yılında yaşanan kazanın ardından başarılı sporcu, futbol hayatına veda etmiş ve tekerlekli sandalye ile geri kalan hayatına devam etmişti.

 

Kalbimiz Hep Seninle

Konyaspor taraftarının, yönetimin ve spor dünyasının önde gelen isimlerinden de biri olarak dikkatleri çekmiş olan sporcu, 46’ıncı yaşında da unutulmadı.

Konya temsilcisi kulüp, Brenimir Poljac için doğum günü mesajı yayınladı ve onu yeni yaşında da her zaman olduğu gibi hatırladı.

Kardeşiyle geçirmiş olduğu trafik kazasının sonrasında, futbol kariyeri son bulan ve tekerlekli sandalye kullanarak hayatını sürdüren oyuncu için ise anlamlı mesaj yayınlandı.

Yeşil beyazlılar eski sporcusu için Konya’nın kendisini çok sevdiğini ve kalplerinin de her daim onunla olduğunu yazan bir doğum günü mesajı yazarak 46’ıncı yaşını kutladı.

Güncel Yazılar