İttifak Holding Konyaspor Maçlara Sıkı Hazırlanıyor

Liglerin 12 Haziran günü başlama tarihinin açıklanması üzerine, spor kulüpleri uzun süredir ara verdiği antrenmanlarını sürdürmeye devam ediyor. Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi de bu süreçte gerçekleştirilen idmanlarını aksatmamaya son derece özen gösteriyor. Ligde kritik bir noktada bulunan ve düşme potasına yakınlığı ile endişeye neden olan yeşil beyazlı ekibin, 8 maçtan ise galibiyetle dönmesi adına tüm çalışmalar sürdürülmeye devam ediliyor. Antrenmanlarda tedavisine devam edilen Selim Ay, Deni Milosevic, Marko Jevtovic ve Farouk Miya yer almadı.

2 ay kadar bir süredir antrenman yapamayan İttifak Holding Konyaspor ekibi, çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Koronavirüs tedbirlerine yönelik antrenman gerçekleştiren yeşil beyazlılar, tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışmalarını gerçekleştirdi.

Eksikler Vardı

Süper Lig’in kalan 8 maçı için büyük bir tempo ile çalışan Konyaspor ekibinin antrenmanında ise eksikler vardı. Tedavileri devam eden Selim Ay, Deni Milosevic, Marko Jevtovic ve Farouk Miya antrenmana katılım göstermedi.

Kovid-19 tedbirleri çerçevesinde yapılan antrenmanın bilgileri ise Konyaspor’un resmi internet sitesi üzerinden paylaşıldı. Kayacık Tesisleri’nde yapılan maç hazırlıklarına ise koşu ve ısınma hareketleriyle başlandığı belirtildi.

Gruplar halinde pas çalışması yapan yeşil beyazlı ekip, idmanı ise top çalışması ile tamamladı.

Güncel Yazılar