Bülent Korkmaz En Çok Konuşulan Sekizinci İsim Oldu

Süper Lig’de 2020 yılının ilk dört ayının en fazla konuşulan teknik direktörleri resmen açıklandı. Galatasaray’ın tecrübeli teknik adamı Fatih Terim ilk sırada gelirken, İttifak Holding Konyaspor ekibinin hocası Bülent Korkmaz da sekizinci sırada yer aldı.

Tüm dünyada koronavirüs salgını spor faaliyetlerinin aksamasına neden oldu. Bu süreçte Süper Lig’de de pandemi arası yaşanıyor. Maçların 2 aydır oynanmadığı ve antrenmanların ise yeni yeni yapılmaya başlandığı dönemde ise en çok konuşulan teknik adam Fatih Terim oldu.

Toplam 1120 Haberde Konu Oldu

Medya Takip Merkezi tarafından yapılan incelemeler sonucunda, Süper Lig’de görev alan teknik direktörlerin medya karneleri ise çıktı. 7 bin 20 haber çıkışı ile ilk sırada gelen Fatih Terim olurken, sekizinci sırada ise İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz toplamda 1120 haberde adı geçerek yer aldı.

İlk dört sıralamada yer alanlar arasında ikinci sırada ise 4 bin 450 haberle Beşiktaş’ın hocası Sergen Yalçın geldi. Üçüncü sırada 3 bin 265 haberle Trabzonspor’un hocası Hüseyin Çimşir, dördüncü sırada Çaykur Rizespor çalıştırıcısı Ünal Karaman geldi.

Konyaspor’un tecrübeli Teknik Direktörü Bülent Korkmaz da, toplam 1120 haberle sekizinci basamakta yer aldı.

Güncel Yazılar