Uğur Demirok Çıldırdı Bülent Korkmaz Sakinleştirdi

Süper Lig’in 31’inci haftasında Gaziantep FK ile İttifak Holding Konyaspor ekipleri kozlarını paylaştı. Olaylı geçen mücadelede Uğur Demirok ise çılgına döndü. Sporcuyu sakinleştiren tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz oldu.

Süper Lig’de 31’inci hafta mücadelesi için Gaziantep FK ve İttifak Holding Konyaspor ekipleri karşı karşıya geldi. 87’inci dakikaya kadar önde ilerleyen yeşil beyazlılar, sonrasında ise maçı 3-1 skorla kaybetti.

Rakiplerinin galip geldiği haftada mağlubiyet yaşayan İttifak Holding Konyaspor ekibi, ligde ise ateş hattından çıkamadı.

90+9 uzatma dakikalarında Bartlomiej Pawloswki’nin ağlara gönderdiği top ise sahada ortalığı karıştırdı. Yeşil beyazlı takımda Uğur Demirok çılgına döndü. Sporcuyu ise hocası Bülent Korkmaz sakinleştirmeye çalıştırdı.

Soyunma Odası Yolunda Hakem Geri Çağırdı

Ligden düşmemek için büyük uğraş veren Konyaspor, son sürece kadar önde gittiği maçı kaybetti. 90+9 uzatma dakikalarında Konyaspor kalelerine gönderilen topla maçın bittiği zannedildi. Bu sanrı sebebiyle müzik çalınması ise iki takım arasında gerginliğe neden oldu.

Uğur Demirok bu süreçte sinirden deliye döndü. Onu sakinleştiren ise hocası Bülent Korkmaz oldu. Teknik adamın  çabaları neticesinde ise Konyasporlu oyuncu sakinleşti.

Sporcuların soyunma odasına gittiği süreçte ise maçın hakemi Hüseyin Göçek, oyuncuları geri sahaya çağırdı.

Güncel Yazılar