Bülent Korkmaz Hakem Kararlarını Eleştirdi

Süper Lig’de kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, Gaziantep FK mücadelesinde rakibine 3-1 skorla mağlup oldu. Maç sonrasında ise yeşil beyazlı takımın Teknik Direktörü Bülent Korkmaz oyunda alınan hakem kararlarına tepki gösterdi.

Süper Lig’de potada kalma mücadelesi veren İttifak Holding Konyaspor ekibi, Gaziantep FK ile olan mücadelesinde 3-1 skorla mağlup ayrıldı. Oyun sonrası açıklama yapan teknik adam Bülent Korkmaz, hakem kararlarına tepki gösterdi. Hakemin takımın kaderiyle oynadığını belirten hoca, buna rağmen önlerindeki 3 maça bakacaklarını ifade etti.

Deplasmanda Gaziantep FK ile kozlarını paylaşan yeşil beyazlılar, bu oyundan da eli boş döndü. Tepkiler ise maçta alınan hakem kararlarına yönelik oldu.

Yanlış Kararlar Verdi

Alt sıralardan kurtulmak için çaba sarf eden Konyaspor ekibinin Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, mağlup oldukları için ise üzgün olduklarını söyledi. Yapmış olduğu açıklamada maçtan önce hakeme değinmek istediğinin de altını çizdi.

Pandemi öncesinde son Fenerbahçe maçında kötü bir performans ve yanlış kırmızı kartlar gösteren bir hakem olduğunu hatırlattı. Ve o gün alınan yanlış kararlara rağmen oyundan galip ayrıldıklarını ekledi. Ve Gaziantep maçında da yine aynı hakemin olduğunu belirtti.

Hüseyin Göçek’in yanlış kararlar aldığına vurgu yapan Bülent Korkmaz, topun vücuttan ele geldiğini ve penaltı olmamasına rağmen penaltı verdiğini ifade etti. Ve hakemin takımın kaderiyle oynadığının da altını özellikle çizdi.

Güncel Yazılar