Uğur Demirok Anlaşma İçin Takımı Bekliyor

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon öncesi dinlenmeye çekildi. Yeşil beyazlılarda bu sezonki performansıyla dikkatleri çeken Uğur Demirok ise sözleşmesi biten isimler arasında yer alıyor.

Süper Lig’de bir sezon başarıyla sona ererken, yeni sezon heyecanı ise kulüpleri hazırlıklara yönlendiriyor. Bu sene pek fazla dinlenme şansı bulamayan spor kulüpleri, 11 Eylül’de başlayacak ligin tatilinin ise sonuna geldi. Sayılır.

Bu sezon zorlu bir dönem geçiren İttifak Holding Konyaspor Kulübü için topbaşı süresine az kalırken, yeşil beyazlılarda sözleşmesi biten bir isim ise bekleyişe geçti.

2019-2020 sezonundaki üstün performansı ile dikkatleri çeken ve başarısıyla büyüleyen Uğur Demirok, sezon sonu sözleşmesi bittiği için kulübünü beklemek durumunda kaldı.

Durumunun netleşmesi için yeşil beyazlı takımı bekleyen başarılı sporcu, ayrıca bu dönemde diğer Süper Lig takımlarının da hedefine girdi.

İlk Olarak Konyaspor’la Masaya Oturacak

Transfer dönemi bakımından, son derece hareketli ve yoğun geçen Ağustos ayında, Uğur Demirok için talipler artarken, sporcunun geleceği ise belirsiz kaldı.

İlk olarak Konyaspor Kulübü ile masaya oturma kararı alan yeşil beyazlı sporcu, gelen tekliflere rağmen ise genel kurul toplantısını beklemek durumunda olacak.

32 yaşında olan tecrübeli oyuncunun aklında olan yeşil beyazlı takımda kalmak olurken, sporcu ile kulübün ne düşündüğü ve ne yapacağı da merak konusu oldu.

Güncel Yazılar