Konyaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu Toplantısı Hazırlığı

Süper Lig temsilcilerinden biri olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü için beklenen an geldi. Yapılması planlanan Olağan Genel Kurul toplantısı için hazırlıklar şehirde sürerken, kurula ise tek listeyle girilmesi heyecan yarattı. Ayrıca adaylığını açıklayan tek isim olan Hilmi Kulluk’un yönetimindeki isimler de netleşmeye başladı. Eski yönetimden ise listede yalnızca 5 kişi yer aldı.

Son günlerde İttifak Holding Konyaspor Kulübü denildiğinde akıllara gelen ilk şey olağan genel kurul toplantısı oluyordu. Dün akşam saatlerinde gerçekleşmesi planlanan toplantı öncesinde ise birtakım durumlar netleşmeye başladı.

Tek listeyle genel kurula girilmesi beklenirken, adaylığını açıklayan tek isim Hilmi Kulluk’un yönetimindeki isimlerde artık netleşmeye başlamış oldu.

Eski Yönetimden 5 Kişi Var

Aday Hilmi Kulluk’un öneki yönetime göre ise listede önemli derecede değişiklik yapmaya gittiği bilgisi edinildi. Çok sayıda isim yeni listede yer almıyorken, yeni listede yer alan isimler de 5 kişiden oluştu.

Eski yönetimden Güven Öten, Ali Kemal Işıkçeviren, Zahir Renklibay, Uğur Öncan ve Bünyamin Sarıtaş listede yer alanlar arasında idi.

Öte yandan listeye yeni eklenen isimler arasında ise Cengiz Yönet, Ekrem Coşkun, Mehmet Orhan, Gökhan Çelik, Mehmet Akcan, Hakan Faydasıçok, Nuh Kaygısız, Vandi Karacaoğlu, Muammer Akın oldu.

Güncel Yazılar