Bülent Korkmaz İle Yola Devam Ediliyor

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü için hareketli döneme giriş yapıldı. Yeşil beyazlı kulüpte olağan genel kurul toplantısının yapılışı ve sürecin tamamlanmasıyla da teknik direktör hususunda sonuca ulaşıldı.

Süper Lig’de zorlu bir sezonu geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde genel kurul süreci tamamlandı. Bu dönemde en çok merak edilen konuların başında ise yeşil beyazlı kulübün başkanlık görevine kimin geleceği söz konusu olmuştu.

Hilmi Kulluk’un adaylığını koymayacağını belirtmesi üzerine, teknik direktör konusunda boşluğa düşen takımda çözüm de gerçekleşmiş oldu.

Hilmi Kulluk’un görevinden ayrılmasının ardından Konyaspor’da hocalık yapmayacağını belirten Bülent Korkmaz meselesi de toplantının ardından sonuca ulaşmış oldu.

Mevcut başkanın tekrardan göreve seçilmesinin ardından, genel kurul süreci tamamlanmış oldu. Toplantı ardından ise Basın Sözcüsü Güven Öten teknik adam meselesine ilişkin açıklama yaptı.

Güven Öten Açıklama Yaptı

Gelecek sezonda da Teknik Direktör Bülent Korkmaz ile yola devam edeceklerini ifade eden Güven Öten, yeni yönetimde basın sözcüsü olarak görev yapmayacağının da bilgisini verdi.

Bülent Korkmaz’ın da önceki günlerde Hilmi Kulluk’un göreve devam etmesi durumunda takımda kalacağını ifade etmişti. Böylelikle yeşil beyazlı sporcuları yeni sezonda da çalıştıracak isim tecrübeli teknik adam olmuş olacak.

Güncel Yazılar