Konyaspor Kulübünde Taraftarlara İlişkin Yeni Karar

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni bir karara imza attı. Yeşil beyazlı yönetimin aldığı karara göre pandemi döneminin sonrasında taraftarlarla her ay toplantılar yapılacak.

Süper Lig’de zorlu bir sezonu geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni kararlar almaya devam ediyor. Son olarak olağan genel kurul toplantısını başarıyla tamamlayan ve yoluna mevcut yönetici olan Hilmi Kulluk ile devam eden Konya temsilcisi, taraftarlara yönelik aldığı kararla da büyük beğeni topladı.

Yeşil beyazlı yönetimin almış olduğu son karara göre, pandemi döneminin sonrasında taraftarlarla her ay toplantılar yapılmasına karar verildi.

Konuya ilişkin konuşan Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk, ayın belli günlerinde rezervasyon yaptırılacağını belirtti. Görüşmelerin medyadan olmayacağını belirten yönetici, kulüpten de rezervasyona ilişkin yer ve saatin öğrenilebileceğinin altını çizdi.

Çözüm Önerileri Alınacak

Yöneticinin taraftarlarla birebir buluşacağına dikkat çeken Hilmi Kulluk, sıkıntıların ve nelerin yapılacağına ilişkin çözüm önerilerinin konuşulacağını ifade etti.

Taraftarın ne istediğini alınan randevular ile dile getirme imkanı olacağına değinen Kulluk, ayrıca internet ortamında da belli güvenlik ortamından geçileceğini ekledi.

Taraftarların TC kimlik numaralarının, ad soyad bilgilerinin, yaptığı işlerin de belli olacağı bilgisini verdi. Aksi takdirde başa çıkamayacaklarını belirtti.

Taraftarla iç içe olmak istediklerini söyleyen Kulluk, pandemi sonrasında bu sistemi uygulayacaklarını ifade etti.

Güncel Yazılar