İttifak Holding Konyaspor İlk Antrenmanına Çıktı

Süper Lig’de yeni sezon hazırlıkları için çalışmalara başlayan İttifak Holding Konyaspor, Kayacık Tesisleri’nde topbaşı yaptı. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan sporcularda, izinli olan isimler dolayısıyla eksiklik de yaşandığı öğrenildi.

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, tatil sürecinin ardından çalışmalarına ise hız kesmeden başladı. Kayacık Tesisleri’nde toplanan yeşil beyazlılar tatil sonrası ilk idmanını Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde gerçekleştirmiş oldu.

Sabah saatlerinde yapılan idmana, izinli olarak bilinen Levan Shengelia, Marin Anicic katılmadı. Öte yandan Marko Jevtovic ve Paolo Hurtado da tedavilerinin devam ettiği dönemde takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü.

Zorlu bir lig dönemini geride bıraka İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde, olağan genel kurul toplantısının ardından Bülent Korkmaz ile de devam edileceği duyurulmuştu.

Kiralık olarak başka takımdan dönen Abdülkerim Bardakçı ve Savaş Polat da antrenmanda katılan isimler arasındaydı.

Altyapıdan Hüseyin Mert Uyanıker De Katıldı

Ayrıca, Konyaspor Kulübü’nün pilot takımı olan 1922 Konyaspor ekibinden de Ekrem Kayıklıbal, Seydi Kayasoy, Güray Gazioğlu idmana katılım sağlayanlar arasındaydı.

Altyapıdan gelen Hüseyin Mert Uyanıker’in de bulunduğu antrenmana ise koşu ve ısınma hareketleriyle başlandığı öğrenildi. Sonrasında 5’e 2 pas çalışması yapan yeşil beyazlılar, koşu, açma germe hareketleri de yaparak çalışmalarını tamamladı.

Güncel Yazılar