İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlara Devam Ediyor

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarını tempolu bir antrenman süreci ile sürdürüyor. Kayacık Tesisleri’nde tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, antrenman sayısını da günde 2’ye çıkardı.

Süper Lig’de 2019-2020 sezonundaki mücadelesi ile zorlu bir dönemi geride bırakan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, çalışmalarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Yeni sezonda daha iyi bir performans göstermek ve galibiyete olan hasretlere uzak kalmak için bol çalışan yeşil beyazlılar, antrenman sayılarını da günde 2’ye çıkardılar.

Kayacık Tesisleri’nde tempolu bir şekilde çalışmalarını devam ettiren Konyaspor ekibi, deneyimli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler ile de sıkı bir çalışma planlamasından geçiyorlar.

1.5 Saat Sürdü

Edinilen bilgilere göre yeşil beyazlı takımın günün ilk antrenmanında düz koşu ve ısınma hareketleriyle çalışmalara başladığı öğrenildi. Sonrasında streching hareketleri yapan yeşil beyazlılar, istasyon ve dayanıklılık çalışmaları ile de günün ilk idmanını tamamlamış oldu.

Çalışmaların yaklaşık olarak 1.5 saat sürdüğü bilgisi edinilirken, günün ikinci antrenmanının da akşam saatlerinde Kayacık Tesisleri’nde gerçekleşeceği öğrenildi.

Çalışmaların da Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde sürdürüleceği belirtildi.

Güncel Yazılar