İttifak Holding Konyaspor Çalışmalarına Başlayacak

Süper Lig’de mücadele eden İttifak Holding Konyaspor ekibi için tatilin sonuna gelindi. Cuma günü biten tatilin ardından yeşil beyazlılar 7 Ağustos itibariyle top başı yapacaklar.

Süper Lig’de 2019-2020 sona ererken, sporcular için yeni sezon öncesi tatil dönemi başlamıştı. Yorucu bir dönemin ardından tatile çıkan İttifak Holding Konyaspor ekibinin izni ise Cuma günü sona eriyor.

11 Ağustos’ta başlayacak olan ligler için hazırlıklara kısa bir tatilin ardından devam edecek olan yeşil beyazlılar, 7 Ağustos itibariyle de top başı yapacaklar.

7 Ağustos Cuma günü öğleden sonra Kayacık Tesisleri’nde çalışmalara başlayacak olan Konyaspor ekibi, altyapı hocalarının gözetiminde çalışmalarını sürdürecek.

Altyapı Hocaları Gözetiminde İdman

11 Eylül’de başlayacak olan 2020-2021 sezonunun hazırlıkları için her bakımdan kollarını sıvayan İttifak Holding Konyaspor ekibi, değişiklik olmazsa başlangıç düğmesine de 7 Ağustos’ta başlamış olacak.

Alanyaspor maçının ardından kısa bir tatile giren Konya ekibi, tatil sürecini ise fazla uzun tutmama konusunda ısrarlı görünüyor.

Yeni sezon hazırlıklarına bu sebeple fazla ara vermeden başlamayı planlayan Konya ekibi, 7 Ağustos Cuma günü öğleden sonra da çalışmalarına başlamış olacak.

Sözleşmesi sona eren ya da kadroda düşünülmeyecek isimlerin bulunmayacağı hazırlık sürecinde, takımın başında da altyapı hocaları yer alacak.

Güncel Yazılar