Konyaspor Transferlerde Sona Yaklaştı İmzalar Geliyor

Süper Lig’de yeni sezon için hazırlıklar tempolu bir şekilde devam ederken, İttifak Holding Konyaspor Kulübü de transfer çalışmalarını sürdürüyor. Son zamanlarda yeşil beyazlı kulüple adı sık sık anılan forvet mevki oyuncusu Muhammet Demir ile ise resmi sözleşmenin bugün yapılacağı tahmin ediliyor.

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına yoğun bir tempo ile devam ediyor. Kadrosunda önemli değişimlere imza atmaya hazırlanan yeşil beyazlı kulüp, adı sık sık anılan Muhammet Demir ile de prensipte anlaşmaya vardı. Başarılı forvet mevki oyuncusu ile sözleşmenin bugün resmen yapılacağı tahmin edilirken, file bekçisi İbrahim Sehic ise merak konusu oldu.

İttifak Holding Konyaspor Kulübü’nde yeni sezon hazırlıkları döneminde en fazla gündem olan isimler Muhammet Demir ve İbrahim Sehic olmuştu. Gelecek sezonda iddialı bir kadro kurmak için plan yapan yeşil beyazlılar, bir transferinde ise sona yaklaştı.

Uğur Demirok’la Devam

Muhammet Demir ile prensipte anlaştığı öğrenilen kulübün, sözleşmeyi ise bugün yapacağı düşünülüyor. Konya temsilcisinden resmi açıklama beklenirken, İbrahim Sehic görüşmelerinde de sona geldiğini öğrenilirken, kaleciyle de aynı gün sözleşmenin imzalanacağı düşünülüyor.

Gelecek sezon Uğur Demirokla’da da devam etme düşüncesi olan kulübün oyuncusuyla 1+1 yıllık sözleşme imzalayacağı tahmin ediliyor.

Güncel Yazılar