Ömer Ali Şahiner İçin Beşiktaş Harekete Geçti

Süper Lig’de bir sezon sona ererken, gelecek sezon için hazırlıklar da tüm hızıyla devam ediyor. Bu dönemde transfer çalışmaları da büyük bir rekabeti beraberinde getirirken, İttifak Holding Konyaspor ekibinin sporcularına da talip çıktı.

Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş ekibinin tecrübeli Teknik Direktörü Sergen Yalçın da, yeni sezon çalışmaları için yeşil beyazlıların oyuncularını gözüne kestirdi.

Konyaspor ekibindeki eski öğrencilerini Kara Kartal ekibine katmak isteyen teknik adam, özellikle de üç isim konusunda son derece ısrarlı görünüyor.

İttifak Holding Konyaspor ekibinde forma giyen Serkan Kırıntılı ve Jens Jonsson için harekete geçen siyah beyazlılar, şimdi ise Ömer Ali Şahiner için görüşmelere yöneldi.

8 Sezondur Konya’da Forma Giyiyor

Sağ kanat mevkide top koşturacak birini arayan Beşiktaş, bu dönemde gündemine Ömer Ali Şahiner ismini almaya karar verdi. 28 yaşında olan başarılı sporcu, 8 sezondur Konyaspor formasını terletirken, toplamda ise 284 maçta yer aldı. 34 gole adını yazdırmayı başaran yeşil beyazlı oyuncu, ayrıca 30 da asiste imzasını attı.

Mali bakımdan sıkıntı yaşayan siyah beyazlı kulüp, bu transferde ise takas yöntemini kullanmaya çabalayacak. Rus ekibi Zenit’in de takibi altında olan başarılı oyuncu için, 4 milyon Euro teklif verilirken, sporcu için istenen bedel ise 8 milyon Euro olmuştu.

Güncel Yazılar