Konyaspor Yeni Sezonda Daha Çok Güç İstiyor

Süper Lig temsilcilerinden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon için hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor. Kayacık Tesisleri’nde Teknik Direktör Bülent Korkmaz gözetiminde çalışan yeşil beyazlılar, sıkı tempodan çıkmamak için de yoğun çaba sarf ediyor. Özellikle çabukluk ve koordinasyon üzerinde durulan antrenmanın, egzersizlerle de son bulduğu öğrenildi.

Süper Lig’de 2020-2021 hazırlıklarını sıkı bir çalışma temposu ile sürdüren İttifak Holding Konyaspor Kulübü, antrenmanlara devam ediyor. Tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetiminde çalışmalarını devam ettiren yeşil beyazlılar, Kayacık Tesisleri’ndeki antrenmana ise ısınma hareketleriyle başladı.

Koşu ve ısınma hareketlerinin ardından saha içerisine kurulmuş olan parkurlarda iki seri üzerinden çabukluk ve koordinasyon çalışan takım, antrenmanını ise bununla sonlandırmadı.

Açma germe hareketleri ile Kayacık Tesisleri’ndeki hazırlıklarını tamamlayan yeşil beyazlılar, yeni sezonda güçlü bir kadro ile Konya’yı temsil etmek için çalışmalarını ise sürdürecek.

Yaklaşan 11 Eylül Heyecanı

11 Eylül’de başlayacak olan Süper Lig heyecanı için, kalan zaman az olurken, İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu süreci verimli geçirmenin derdine düştü.

Antrenmanların yanı sıra transfer çalışmalarını da devam ettiren yeşil beyazlılar, zorlu geçen sezonun ardından yeni sezonda daha farklı bir ekip olarak yeşil sahalara çıkmak istiyor.

Güncel Yazılar