İttifak Holding Konyaspor Transferlerde Gaza Bastı

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına tempolu bir şekilde devam ediyor. Yeşil beyazlı takımda ise forvet ve orta saha alanındaki takviyelere ise önem veriliyor. Bu süreçte yabancı oyuncularla temas halinde olunurken, imzaların ise hafta başlangıcında olacağı tahmin ediliyor.

Süper Lig’in 2020-2021 sezonu için transfer hazırlığı süreci tempolu bir şekilde devam ediyor. Lig temsilcilerinden İttifak Holding Konyaspor Kulübü de bu süreçte kadro yapılandırma için fazla mesai harcıyor.

Yeşil beyazlı takıma forvet ve orta saha için takviyelerde araştırmalar devam ederken, yabancı oyuncularla da görüşmelerin sürdürüldüğü öğrenildi. Edinilen bilgilere göre Konyaspor Kulübü’nün hafta başında imzaları atmaya başlayacağı öğrenildi.

Söz konusu mevkiler için şu an için yurtiçinde bir aday durumu olmadığı belirtilirken, imzaların atılması için de yoğun mesai harcandığı bilgisi edinildi.

Teknik Adamın Vereceği Rapor Bekleniyor

Hücum için kanat transferinde çalışmalarını hızlandırma evresine geçen İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Teknik Direktör Bülent Korkmaz’ın vereceği rapora göre hareket edecek.

Rapora göre savunmanın sağı için de takviye arayışında olan yeşil beyazlı kulüp, Savaş Polat’ın transferine göre karar verecek. Sporcunun performansının yeterli kalması durumunda ise ek transfer gerçekleşmeyecek.

Güncel Yazılar