İttifak Holding Konyaspor Antrenmanlara Devam Ediyor

Süper Lig temsilcilerinden olan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, gelecek sezon için hazırlıklarını sürdürüyor. Kayacık Tesisleri’nde çalışmalarını devam ettiren yeşil beyazlılar, tempoyu ise hızlandırma sürecine girdi.

Süper Lig’de 2020-2021 sezonu için hazırlıklarına devam eden İttifak Holding Konyaspor Kulübü, Kayacık Tesisleri’nde çalışmalarına devam ediyor. Tempoyu artıran yeşil beyazlılarda antrenmanlar ise tecrübeli Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımı antrenörler gözetiminde gerçekleşiyor.

Kayacık Tesisleri’ndeki günün ilk çalışmasında kuvvet dayanıklılık ve çabukluk antrenmanı yapan Konyaspor ekibinin çalışmalarının ise 1.5 saat sürdüğü öğrenildi.

Teknik Direktör Bülent Korkmaz ve yardımcı antrenörler gözetimindeki antrenman başarıyla tamamlanırken, idmanda ise gruplara ayrılma durumu dikkat çekti.

İlk grubun ardından, teknik heyet tarafından belirlenmiş olan ikinci grup da akşam saatlerindeki antrenmanlarına katıldı.

Günü çift idmanla tamamlayan yeşil beyazlılar, yarın ise tek çalışma yaparak hazırlıklarını sürdürmüş olacak.

İbrahim Sehic İle Yeni Hedefler

Önceki sezonda özellikle iç sahada ciddi sıkıntı yaşayan İttifak Holding Konyaspor Kulübü, yeni sezonda böyle bir sorun yaşamak istemiyor.

Transferleri ile de yeni sezon kadrosuna katkıda bulunan Konya temsilcisi, İbrahim Sehic ile de olabildiğinde az golü kalesinde görmeyi hedefliyor.

Zorlu bir lig dönemini geride bırakan Konya ekibi, önümüzdeki sezona bambaşka bir hazırlık yaparak çalışıyor.

Güncel Yazılar